logo         

» Historie a současnost
JAPONSKÁ KVALITA NA 4 KOLECH

 

 

.................................. ..................

Za jménem KUBOTA naleznete vysoce kvalitní výrobky s vynikajícím výkonem a dlouhou životností. Od založení panem Gonshiro Kubotou v roce 1890 v japonské Osace se
podnik rozvíjel až k dnešnímu průmyslovému koncernu, vyrábějícímu motory, traktory a stavební stroje na špičkové úrovni v celosvětovém srovnání.

Koncern KUBOTA a jeho dceřinné společnosti a filiálky v Evropě i na dalších kontinentech pracují neustále na úkolu, ulehčit lidem těžkou práci. K dosažení tohoto cíle využívá koncern kombinaci vysokých nároků, kladených na kvalitu, inovace produktů a vynikajícího servisu. Základem kontinuálního inovačního procesu je filozofie KAIZEN. KAI znamená „změnu“ a ZEN značí „zlepšování“. Tento princip soustavného zlepšování je v rámci koncernu prosazován po celém světě a je součástí filozofie firmy KUBOTA.


Před více než padesáti lety nastartovala firma Kubota výrobu traktorů modelem T 15. Nyní opouští jeho výrobní závody více než 230 000 traktorů nejrůznějších výkonnostních tříd ročně.
Celosvětově se tato japonská firma řadí k největším výrobcům zemědělských strojů. Zkušenosti, neustálý vývoj a snaha o trvalé zlepšování produktů byly zapojeny i při přípravě modelů série Grand  X ve výkonnostním rozsahu od 80 do 103 kW. Stroje jsou charakteristické nejen vysokým výkonem, maximálním komfortem a jednoduchou obsluhou, ale i efektivním využitím paliva a nízkými emisemi.

Předností traktorů je systém Bi-speed, který má japonský výrobce patentovaný. Umožňuje i traktorům s vyšší výkonnostní třídou disponovat obratností, která je běžná spíše u menších kompaktních traktorů

MGM4NjZjOW